قرارگاه
مدت زمان عضویت: 3 سال و 7 ماه و 21 روز و 8 ساعت و 37 دقيقه قبل

قرارگاه منتظران شهادت msh313.ir [درباره]

تماس ها

موارد دیگر
msh3133
msh313.ir

دوستان

همه »

کد QR شخصی


قرارگاه قرارگاه

کانال مسجدنیوز در تلگرام

تلگرام.JPG

قرارگاه قرارگاه

» برپایی غرفه فروش نوشت افزار ایرانی اسلامی
قرارگاه منتظران شهادت غرفه فروش نوشت افزار ایرانی اسلامی را مساجد قم برپا کرد

6djRQvF_.jpg

1

این مطلب را پسند کرده اند.

قرارگاه قرارگاه

به گزارش خبرنگار مسجدنیوز، پایگاه خبری مسجدنیوز با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و آیت الله سید علی حسینی اشکوری از اساتید حوزه علمیه قم جمعه شب در همایش حلقه‌های معرفت صالحین قرارگاه منتظران شهادت رونمایی شد. [لینک]


قرارگاه قرارگاه

احمد امیرآبادی جمعه شب در حاشیه همایش حلقه‌های معرفت صالحین قرارگاه منتظران شهادت در گفت‌وگو با خبرنگار مسجدنیوز گفت: متاسفانه متولیان فرهنگی در کشور زیاد هستند و در ظاهر ارگان‌های متعددی عهده‌دار این مسئولیت هستند اما در واقع معلوم نیست که بالاخره چه کسی و چه ارگانی پاسخگوی مسائل فرهنگی است. [لینک]


قرارگاه قرارگاه

همایش حلقه های معرفت صالحین قرارگاه منتظران شهادت با حضور احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، آیت الله حسینی اشکوری و مسئولین شهرداری قم برگزار شد. [لینک]


قرارگاه قرارگاه

همایش افتتاحیه حلقه های معرفت صالحین با سخنرانی احمد امیرآبادی نماینده قم در مجلس جمعه 20 شهریور94 بعد از نماز عشا در مسجد آل یاسین قم واقع در خیابان کلهری برگزار می شود.
news313.ir

IMG-20150903-WA0003.jpg

قرارگاه قرارگاه

برگزاری مسابقه مسجدنگار
قرارگاه منتظران شهادت مسابقه «مسجدنگار» ویژه تولیدات فرهنگی با موضوع مسجد بر گزار می کند.
به گزارش مسجدنیوز، این مسابقه در محورهای مسجد؛ پایگاه تبلیغ معارف قرآن و اهل بیت، مسجد؛ بستر نشر فرهنگ ایثار و شهادت،مسجد؛ جلوه گاه اراده مردم در عمران خانه خدا،مسجد؛ مرکز وحدت و برادری، مسجد؛ محور خدمات اجتماعی محله، مسجد؛ پیشتاز در نشر اندیشه های امام و رهبری، مسجد؛ خواستگاه و پشتیبان بیداری اسلامی،مسجد؛ کانون حیات طیبه خانواده،مسجد؛ مامن کودکان و نوجوانان،مسجد؛ میعادگاه منتظران ظهور برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب های پوستر، کلیپ، انیمیشن، فیلم کوتاه، پادکست، شعر، داستان، مقاله، وبلاگ،عکس،بروشور و عکس نوشته به آدرس Info@msh313.ir بفرستند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09398404498 تماس بگیرند.
مهلت شرکت در مسابقه اول مهرماه سال جاری است
[لینک]

3.JPG

قرارگاه قرارگاه

جهت مشاهده گزارش تصویری اردوی فرهنگی ورزشی وسف قرارگاه منتظران شهادت وارد لینک شوید.
[لینک]


قرارگاه قرارگاه

جهت مشاهده گزارش تصویری اردوی سد15خرداد قرارگاه منتظران شهادت وارد لینک شوید.
[لینک]


قرارگاه قرارگاه

جهت مشاهده گزارش تصویری اردوی رامسر قرارگاه منتظران شهادت وارد لینک شوید.
[لینک]


قرارگاه قرارگاه

برگزاری اردوی فرهنگی ورزشی
قرارگاه منتظران شهادت اردوی مجموعه فرهنگی ورزشی وسف برگزار کرد.

به گزارش مسجدنیوز، قرارگاه منتظران شهادت قم اردوی مجموعه فرهنگی ورزشی وسف با حضور سردار سروی و مربیان و اعضای قرارگاه برگزار کرد.این اردو که با هدف جذب حداکثری و افزایش روحیه نشاط و شادابی جوانان و نوجوانان پایه ریزی شده بود شامل برنامه های ورزشی تیراندازی، فوتبال، والیبال، طناب کشی و قایق رانی بود. همچنین جُنگ شادی شامل برنامه های شعرخوانی،قصه گویی و تئاتر توسط حجت الاسلام محمدی اجرا شد.

لینک ضمیمه

2

این مطلب را پسند کرده اند.

قرارگاه قرارگاه

شرکت در اردوی سد 15 خرداد
اعضای قرارگاه منتظران شهات در اردوی سد15خرداد شرکت کردند.

به گزارش مسجدنیوز، اعضای قرارگاه منتظران شهات در اردوی فرهنگی ورزشی سد15خرداد شرکت کردند. این اردو شامل برنامه های متنوع ورزشی از جمله راپل، تیراندازی با کمان و پینت بال بود.کانو سواری، شنا و قایق رانی نیز از سایر برنامه های این اردوی یک روزه بود.

لینک ضمیمه

1

این مطلب را پسند کرده اند.

قرارگاه قرارگاه

شرکت در اردوی رامسر
مربیان قرارگاه منتظران شهادت در اردوی رامسر شرکت کردند.

به گزارش مسجدنیوز،مربیان قرارگاه منتظران شهادت به همراه سایر مربیان پایگاه های ناحیه مقاومت امام حسین سپاه قم تحت عنوان "ترنم صالحین" در روز پنج شنبه 22 مرداد ماه سال جاری به اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر اعزام شدند.

این اردو با هدف انس و الفت هر چه بیشتر حلقه های صالحین با مربیان خود و انتقال تجربیات به مدت سه روز برگزار شد.

گفتنی است اولین اعزام که به عهده ناحیه امام حسین (ع) می باشد از جوار شهدای 8 سال دفاع مقدس و در کنار گلزار شهدای علی ابن جعفر(ع) صورت می گیرد که در این اعزام 330 نفر در قالب حلقه های صالحین و متشکل از 75 پایگاه برادر شهری و روستایی بوسیله9 دستگاه اتوبوس به رامسر اعزام شدند.

لینک ضمیمه

2

این مطلب را پسند کرده اند.

قرارگاه قرارگاه

عکس نوشته های مسجدی

3.JPG

2

این مطلب را پسند کرده اند.

قرارگاه قرارگاه

عکس نوشته های مسجدی

2.jpg

2

این مطلب را پسند کرده اند.