رقیه
مدت زمان عضویت: 3 سال و 9 ماه و 24 روز و 9 ساعت و 1 دقيقه قبلتماس ها

موارد دیگر
MINA

دوستان

همه »

کد QR شخصی


رقیه رقیه

شب هنگام محمد باقر ــ طلبه جوان ــ در اتاق خود مشغول مطالعه بود که به ناگاه دختری وارد اتاق او شد، در را بست و با انگشت به طلبه بیچاره اشاره کرد که سکوت کند و هیچ نگوید.

دختر پرسید: شام چه داری؟ طلبه آنچه را که حاضر کرده بود آورد و سپس دختر ــ که شاهزاده بود و به خاطر اختلاف با زنان حرمسرا خارج شده بود ــ در گوشه‌ای از اتاق خوابید.

صبح که دختر از خواب بیدار شد و از اتاق خارج شد، مأموران، شاهزاده خانم را همراه طلبه جوان نزد شاه بردند، شاه عصبانی پرسید: چرا شب به ما اطلاع ندادی و محمد باقر گفت: شاهزاده تهدید کرد که اگر به کسی خبر دهم، مرا به دست جلاد خواهد داد!

شاه دستور داد که تحقیق شود که آیا این جوان خطایی کرده یا نه؟ و بعد از تحقیق از محمد باقر پرسید، چطور توانستی در برابر نفست مقاومت کنی؟ محمد باقر ۱۰ انگشت خود را نشان داد و شاه دید که تمام انگشتانش سوخته و علت را پرسید طلبه گفت: چون او به خواب رفت نفس اماره مرا وسوسه می‌کرد، هر بار که نفسم وسوسه می‌کرد یکی از انگشتان را بر روی شعله سوزان شمع می‌گذاشتم تا طعم آتش جهنم را بچشم و بالاخره از سر شب تا صبح به این ترتیب با نفس مبارزه ک

Picture1.jpg

3

این مطلب را پسند کرده اند.

رقیه رقیه

سلام علیکم
دو ماه است که تحولات عراق به سویی می رود که نه صلاح ایران در آن است ونه صلاح شیعیان و دولت عراق .
دو ماه است که خبر های خوبی از عراق به گوشمان نمی رسد .
دو ماه است که حیدر العبادی نخست وزیر عراق رابطه با ایران را تعلیق کرده .
دو ماه است که تصویری از حاج قاسم سلیمانی در عراق منتشر نمی شود .
دو ماه است که خبری از فتح الفتوح های سردار دلاور ایران مالک اشتر امام علی خامنه ای به گوشمان نمی رسد .
دو ماه است که دولت عراق سپاه بدر را حاج قاسم را از میدان نبرد دور کرده و حق بازگشت را از آنان سلب کرده است .
دو ماه است که بسیج عراق که فرماندهانش بی اذن حاج قاسم قدم از قدم برنمی داشتند در اطراف بغداد بی تجهیزات سلاح ، بی روحیه و فرمانده قاسم منتظر هستند که عبادی با سلاح و تجهیزات ادوات آنها را مجهز کند و به جنگ با دشمن اهل بیت گسیل کند .
عبادی این بار به ایران نیامد ، از ایران کمک نخواست و دست یاری ایران را هم رد کرد و رفت آمریکا تا با دست پر بازگردد و نیروهایش را تا بن دندان مجهز کند به پیشرفته ترین سلاخ ها و ادوات نظامی مجهز کند .
عبادی رفت به آمریکا و چند روز التماس کرد ، التماس کرد

سلیمانی3.jpg

2

این مطلب را پسند کرده اند.

رقیه رقیه

ای خدا

دعا..jpg

2

این مطلب را پسند کرده اند.

رقیه رقیه

سلام

siiBo8uY_425.jpg

2

این مطلب را پسند کرده اند.